Nejčastěji kladené otázky (FAQ)

1Jak se mohu přesvědčit, že je Vaše škola opravdu kvalitní?
Gaudeo CB je členem Asociace jazykových škol a agentur České republiky (AJŠA), čímž se řadí mezi přední poskytovatele jazykových služeb u nás.

Jazykové školy sdružené v AJŠA ČR zastávají společné principy kvality popsané v Kodexu kvality, který zaručuje vysoký standard služeb, které školy a agentury dodávají svým zákazníkům.

Aby nezůstalo u pouhé proklamace, je dodržování všech těchto zásad pravidelně kontrolováno renomovanou nezávislou auditorskou společností Bureau Veritas. Naše škola prošla úspěšně tímto certifikačním procesem v loňském roce.
2Připravíte mě na mezinárodně uznávané zkoušky?
Ano. Příprava na mezinárodně uznávané zkoušky probíhá formou individuálního kurzu. Studenty AJ připravujeme na zkoušky City and Guilds a cambridgeské zkoušky (PET, FCE, CAE), studenty NJ připravujeme na zkoušky Goethe institutu (Goethe Zertifikat B1, B2, C1).

Zajistíme také administrativní podporu ke zkouškám – přihlášky, platby, informace o termínech apod.
3Probíhá výuka pouze v jazykové škole nebo může lektor dojíždět ke studentovi?
Lektor může dojíždět ke studentovi, vše je samozřejmě domluveno vzhledem k programu lektora. Jedná-li se o místo v dosahu MHD, není účtování k ceně kurzovného žádný příplatek.
4Kdy nejpozději je možné zrušit domluvenou lekci?
Každou lekci je možné bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin před jejím konáním (pokud to smluvní podmínky s firemními klienty nestanoví jinak). Pozdě stornovaná lekce je účtována v plné výši.
5Jak zjistím, do jaké úrovně patřím?
Před přihlášením do jazykového kurzu můžete své znalosti otestovat pomocí našeho online testu. Po vypracování testu program sám chyby opraví a stanoví jazykovou úroveň. Zařazení do kurzu potvrdí hned po první lekci lektor.
6Jakými způsoby je možné uhradit kurzovné?
Kurzovné lze uhradit v hotovosti na recepci školy, převodem na bankovní účet, případně stravenkami Sodexho Pass nebo Edenred. Úhrada platební kartou není bohužel možná.
7Je možné získat na kurzovné slevu?
Ano, podmínky udělení slevy ve výši 5% jsou následující:
  • při úhradě obou semestrů do konce října
  • při zaplacení dvou a více kurzů
  • rodinným příslušníkům našich studentů
  • slevy se nesčítají, ale jsou uplatněny na všechny kurzy, kterých se to týká, tzn. pokud tři rodinní příslušníci dochází do naší školy na kurzy nebo individuální výuku, mají slevu 5% všichni tři