Intenzivní firemní kurzy

Chcete-li mít jistotu, že se vaší firmě investice do vzdělání zaměstnanců vrátí, zvolili jste tu správnou jazykovou školu.

Pro naše klienty máme připravenou kompletní nabídku jazykových služeb – jazykové kurzy, překlady, tlumočení, intenzivní pobytové kurzy, zahraniční studijní pobyty apod. Výuka jazyků ve firmách je vždy připravena na míru podle Vašich konkrétních požadavků.

Intenzivní firemní kurzy

Intenzivní kurzy jsou stále častěji vyhledávány především firemní klientelou. Jsou vhodné pro každého, kdo během krátkého času potřebuje efektivně zapracovat na svých jazykových schopnostech. Intenzita a zaměření kurzu je vždy na domluvě. Organizujeme jednodenní, víkendové, týdenní i delší kurzy. Tyto kurzy jsou vhodné při přípravě na konkrétní situaci - cesta do zahraničí, pracovní pohovor, zkouška, atd. Velmi dobré zkušenosti máme s kombinovanou výukou, kdy je kurz částečně veden českým lektorem a částečně rodilým mluvčím. Leták s bližšími informacemi si můžete stáhnout ZDE

Chcete mít kurzy pod kontrolou?

Monitoring kvality výuky

Udržování kvality výuky je samozřejmě základem dlouhodobé spolupráce s našimi klienty. Způsob práce lektorů a jejich celkovou prezentaci naší školy se snažíme monitorovat pravidelnými návštěvami v hodinách (ohlášené i neohlášené), přímou komunikací s našimi studenty nebo formou krátkých dotazníků.

Komunikace s námi

Ze strany dodavatele je určena hlavní kontaktní osoba, která pravidelně komunikuje s kontaktní osobou ze strany odběratele. Komunikace probíhá telefonickou nebo e-mailovou formou, v případě potřeby (zejména při zahájení a ukončení vzdělávacího cyklu) formou osobního jednání. Kontaktní osoby si předávají veškeré důležité informace, řeší spolu připomínky ze strany studentů i lektorů, předávají si výsledky průběžných i závěrečných testů.

 

JAKÁ JE CENA KURZŮ?

Cenovou kalkulaci pro firemní jazykové kurzy vypracujeme obratem, kontaktujte prosím Ing. Radka Jášu Poskytujeme také administrativní poradenství v rámci zajištění financování jazykového vzdělávání z evropských strukturálních fondů a státního rozpočtu ČR.

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktní osoba pro firemní zákazníky a tvorbu cenové nabídky:

Ing. Radek Jáša, telefon 777 109 652, 387 221 364, e-mail  r.jasa@gaudeo.cz Zastoupení v případě nepřítomnosti – recepce, telefon 387 410 011, 777 109 170, e-mail recepce@gaudeo.cz