Obdrželi jsme certifikát ověřených hodnocení a doporučení

Podívejte se na naše HODNOCENÍ od studentů.

Barbora Dundrová, Schwan-STABILO ČR s.r.o.

S jazykovou školou Gaudeo spolupracujeme přes 25  let. V současné době je jazyková škola Gaudeo naším jediným strategickým partnerem v oblasti jazykového vzdělávání našich zaměstnanců . Zajišťují pro nás skupinové i individuální kurzy německého, anglického a českého jazyka a jejich služby využíváme i při odborných překladech.

Ač je počet našich studentů relativně vysoký , jsme po organizační stránce maximálně spokojeni – spolupráce je bezproblémová, vstřícná a profesionální.  

V současné době probíhají kurzy on-line výukou.  Dle zpětné vazby jsou s úrovní výuky a přístupem českých i zahraničních lektorů spokojeni  i naši zaměstnanci a  vyhovuje jim výuka v našich prostorách.

Věříme, že naše spolupráce bude dál probíhat v tomto duchu i v následujících letech.

Petra Klangová, Wienerberger s.r.o.

“S jazykovou školou Gaudeo spolupracujeme již několik let, je to náš největší partner v oblasti jazykového vzdělávání. Naše spolupráce probíhá v milé a velmi profesionální atmosféře, velmi oceňuji vstřícnost a flexibilitu jazykové školy, v podstatě nenastala situace, kdy bychom se nedomluvili na řešení.

Využíváme převážně individuální výuku pro naše zaměstnance, kromě toho nám v minulosti jazyková škole Gaudeo zprostředkovávala intenzivní jazykové kurzy v Londýně. Lektoři, kteří u nás jazyky vyučují, jsou mezi našimi studenti velmi oceňování jak po odborné, tak i po lidské stránce a jazykovou školu Gaudeo tak můžeme vřele doporučit.”

Klára Pýchová, E.ON a.s.

“S jazykovou školou Gaudeo spolupracujeme již několik let. Je naším
největším dodavatelem jazykové výuky 
anglického a německého jazyka. Poskytuje pro nás skupinové
i individuální kurzy zaměřené na obecný jazyk nebo konverzaci. V rámci spolupráce jsou organizovány i kurzy šité na míru – intenzivní kurzy, kurzy přípravy na
certifikáty a kurzy obchodního jazyka.

Spolupráce s jazykovou školou je velice profesionální, efektivní a vždy rychlá. Vedené jazykové školy vychází vstříc potřebám našich zaměstnanců
v oblasti požadavků na výuku i časového rozvrhu, popřípadě lokality. Studenti jsou velice spokojeni s kvalitou výuky
a výukových materiálů. Jazyková škola disponuje kvalitními profesionálními lektory, s nimiž jsme také velice spokojeni.

Jazykovou školu Gaudeo doporučuji jako dodavatele na základě dlouholeté pozitivní zkušenosti s jejich službami a velice
vstřícného přístupu ve všech oblastech spolupráce.”

Dětské kurzy

“Dobrý den paní Bártová, chtěla jsem Vám a Vašim kolegům moc poděkovat za pěkný příměstský tábor. Petřík byl na něm moc spokojený a já jako rodič velice oceňuji náplň tábora. Způsob, jakým jste se dětem věnovali a i přes nepřízeň počasí našli zábavný program.

Nikdy nám nechyběly informace o organizaci tábora. Kéž by se podle vás mohli učit organizátoři jiných příměstských táborů. Ještě jednou děkuji a pokud to bude termínově možné, rádi Petříka příští rok na tábor přihlásíme. S pozdravem, Miromila Hanzlíková”

Překlady a tlumočení

Firma zpracovala zakázku výborně, jsem velmi spokojen(a) Michaela Žemličková

Firma zpracovala zakázku výborně, ve velmi krátké době a jednání zaměstnanců firmy bylo na vysoké úrovni. Olga Stoličková, personalista BBH Tsuchiya s.r.o.

“S firmou Gaudeo spolupracuji více jak 5 let. Překládají pro nás jak vysoce odborné texty z angličtiny do jazyka českého a slovenského, tak dokumenty se soudní doložkou. Jejich práce i přístup ke klientovi je velice profesionální. V případě potřeby sami spolupracují s korektorem či zahraničním zadavatelem. Jsou schopni vyhovět jakékoli individuální žádosti (překlad z Maďarštiny, expresní termín, grafická úprava, tisk dokumentů a jejich vazba).   Šárka Kristová, manažer kvality Elekta Services s.r.o.