Mgr. Radka Otípková, lektorka angličtiny

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2001, působí na pozici hlavního metodika. Kromě docházkových kurzů pro veřejnost zajišťuje výuku ve firmách v rámci Českých Budějovic. Má bohaté zkušenosti s výukou odborné angličtiny. Účastnila se týmové práce v různých projektech naší školy.

Steve Mulica, lektor angličtiny, rodilý mluvčí USA

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2000, patří mezi naše nejzkušenější rodilé mluvčí. Zaměřuje se na výuku pokročilejších úrovní angličtiny a konverzačních kurzů. Zajišťuje pro naší školu kurzy v rámci firemních kurzů v celém Jihočeském kraji.

Eva Bártová., lektorka angličtiny, dětské kurzy, tábory

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2001, patří mezi naše hlavní specialistky na dětské kurzy. Její přístup k výuce dětí od 4 - 18 let je zcela ojedinělý a své studenty dokáže pro studium cizího jazyka jednoduše nadchnout. S velkým nadšením v létě organizuje příměstské tábory.

Mgr. Martina Rynešová, lektorka angličtiny

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2011. Kromě docházkových kurzů pro veřejnost zajišťuje výuku ve firmách v rámci Českých Budějovic. Vedle kurzů pro dospělé do jejího rozvrhu zařazujeme i dětské kurzy. Má bohaté zkušenosti s přípravnými kurzy k maturitě a doučováním teenagerů.

Mgr. Štěpánka Hadravová, lektorka němčiny a španělštiny

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2000. Patří mezi naše nejzkušenější lektorky němčiny. Srdeční záležitostí je pro Štěpánku španělština, která je jejím druhým jazykem. Účastnila se týmové práce v různých projektech naší školy. Má bohaté zkušenosti s výukou odborné němčiny.

Mgr. Petra Richtrová, lektorka angličtiny

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2001, patří mezi naše nejzkušenější lektorky našeho lektorského týmu.

Martina Procházková, lektorka angličtiny

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2005, Kromě docházkových kurzů pro veřejnost zajišťuje výuku ve firmách v rámci celého Jihočeského kraje. Má bohaté zkušenosti s výukou obchodní angličtiny. Vedení kurzů v rámci vzdělávacího projektu firmy je pro ní samozřejmostí.

Mgr. Pavla Kohnová, lektorka angličtiny a francouzštiny

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2007, pro naší školu zajišťuje zejména kurzy angličtina a francouzštiny.

Mgr. Daniela Bromová, lektorka němčiny

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2011. Daniela dokáže přesvědčit své studenty o tom, že němčina není zdaleka tak nudný a nezáživný jazyk.

Mgr. Kateřina Seidenberger, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2004, patří mezi naše nejzkušenější lektorky.Zaměřuje se hlavně na firemní kurzy v rámci Jihočeského kraje.

Bc. Helena Indráčková, lektorka angličtiny

S naší školou spolupracuje již řadu let a vede celou řadu kurzů pro veřejnost i ve firmách.

Jitka Fantyšová, lektorka angličtiny

Pro jazykovou školu Gaudeo učí od roku 2008, patří mezi naše nejzkušenější lektory.

Anne-Laure, lektorka angličtiny

Anička je rodilá Francouzka, která má neuvěřitelný talent na jazyky, což dokazuje svou perfektní znalostí angličtiny a problém jí nedělá ani naše složitá čeština. Navíc je neustále usměvavá a veselá.

Mgr. Vendula Vazačová, lektorka němčiny

Vendula je jednou z našich nejdéle působících lektorek němčiny. Přátelským a vstřícným přístupem si získá každého studenta.

Mgr. Jan Faktor, lektor angličtiny

Honza pro nás učí angličtinu od roku 2015. Je to sympatický kliďas, který z Vás odbourá veškerou nejistotu a strach z mluvení v angličtině.

Pro jazykovou školu Gaudeo České Budějovice v současné době pracuje více než 50 lektorů.

Na výběr lektorů klademe mimořádný důraz. Samozřejmostí je úspěšné zvládnutí přijímacího pohovoru.
Dle Normy AJŠA, k jejímuž dodržování nás členství zavazuje, musí naši lektoři splňovat jednu z následujících kvalifikačních podmínek:

  • VŠ vzdělání jazykového směru;
  • VŠ vzdělání nejazykového směru a min. 3 roky doložitelné praxe, nebo certifikát TEFL či jiný adekvátní certifikát;
  • SŠ vzdělání a min. 5 let praxe, nebo zkouška na úrovni C1 či C2.

Pro naše lektory se snažíme vytvořit odpovídající pracovní podmínky a zázemí moderní jazykové školy. Velký důraz klademe i na jejich další vzdělávání.

Rodilí mluvčí

Máme k dispozici rodilé mluvčí na výuku:

  • angličtiny (USA, Velká Británie, Kanada);
  • němčiny (Německo);
  • francouzštiny (Francie);
  • španělštiny (Španělsko).

Bohaté zkušenosti máme také s výukou češtiny pro cizince.