VÍTEJTE V JAZYKOVÉ ŠKOLE V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH.

Vítejte na stránkách naší moderní jazykové školy v srdci Českých Budějovic. Jsme tady, abychom vám pomohli otevřít dveře k novým jazykům a kultuře. V naší škole se věnujeme výuce angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a dalších jazyků.

PROČ SI VYBRAT NAŠÍ JAZYKOVOU ŠKOLU?

 

Profesionální výuka

Naši lektoři jsou zkušení a vášniví odborníci, kteří vám pomohou zdokonalit vaše jazykové dovednosti. Využíváme moderní metody výuky, abychom zajistili efektivní a zábavné učení.

Individuální přístup

Každý student je pro nás jedinečný. Nabízíme individuální lekce i výuku v malých skupinách. Abychom vyhověli vašim potřebám a časovým možnostem, výuka probíhá buď online nebo lektoři docházejí do Vaší firmy. Kurzy mohou probíhat i v našich učebnách v Českých Budějovicích.

Moderní technologie

V našich kurzech využíváme nejnovější technologie ve výuce jazyků. Online materiály, interaktivní cvičení a konverzační aplikace jsou součástí naší výuky.

 

Naše jazyková škola byla založena v roce 1997. Za dobu své existence jsme měli čest starat se o jazykové vzdělávání nejen firemních klientů, ale také tisíců jednotlivců z řad dospělých i dětí. Mnohé studenty provázíme od prvních cizích slov a jednoduchých vět až k úspěchu v podobě certifikátu mezinárodní jazykové zkoušky či knihy přečtené v originále. V Gaudeu se o vás postará stabilní tým zkušených lektorů, kteří vám budou naslouchat a motivovat vás tak, abyste vždy odcházeli s posíleným předsevzetím vytrvat. Z vašich úspěchů se budeme radovat s vámi. 

 

 

Jazyková škola Gaudeo CB realizovala úspěšně tyto projekty:

Projekt FVE Gaudeo CB (CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0006221)

Intenzivní jazykové kurzy s odborně zaměřenými moduly (CZ1.07/3.2.08/01.0036)

Odborné moduly intenzivních jazykových kurzů a vzdělávání lektorů (CZ1.07/3.2.08/02.0028) 

Školení pro zemědělské podnikatele (13/018/1310b/231/000780)