Ing. Andrea Koubová, E.ON a.s.

“S jazykovou školou Gaudeo spolupracujeme už pěknou řádku let. Kdo ji zná, bude jistě souhlasit, že cizí jazyky dokáže učit profesionálně, vstřícně a lidsky. Gaudeo pro naše zaměstnance poskytuje jak individuální, tak i skupinovou výuku. Pokud je to potřeba, zařídí i výuku „šitou na míru“ – intenzivní kurzy, přípravy na certifikáty, kurzy zaměřené na výuku obchodního jazyka a podobně.

S kolegy z Gaudea pracuji moc ráda, za dosavadní spolupráci je musím jedině pochválit. Vždy se dokážeme domluvit a vychází nám vstříc ohledně požadavků na výuku, časového rozvrhu i lokality výuky.

Abych to shrnula, jazykovou školu Gaudeo opravdu vřele doporučuji. Pokud chcete dodavatele výuky cizího jazyka na kterého je spoleh, je profesionální a s lidským přístupem, je to právě Gaudeo

Petra Klangová, Wienerberger s.r.o.

“S jazykovou školou Gaudeo spolupracujeme již několik let, je to náš největší partner v oblasti jazykového vzdělávání. Naše spolupráce probíhá v milé a velmi profesionální atmosféře, velmi oceňuji vstřícnost a flexibilitu jazykové školy, v podstatě nenastala situace, kdy bychom se nedomluvili na řešení.

Využíváme převážně individuální výuku pro naše zaměstnance, kromě toho nám v minulosti jazyková škole Gaudeo zprostředkovávala intenzivní jazykové kurzy v Londýně. Lektoři, kteří u nás jazyky vyučují, jsou mezi našimi studenty velmi oceňování jak po odborné, tak i po lidské stránce a jazykovou školu Gaudeo tak můžeme vřele doporučit.”

Barbora Dundrová, Schwan-STABILO ČR s.r.o.

S jazykovou školou Gaudeo spolupracujeme přes 25  let. V současné době je jazyková škola Gaudeo naším jediným strategickým partnerem v oblasti jazykového vzdělávání našich zaměstnanců . Zajišťují pro nás skupinové i individuální kurzy německého, anglického a českého jazyka a jejich služby využíváme i při odborných překladech.

Ač je počet našich studentů relativně vysoký , jsme po organizační stránce maximálně spokojeni – spolupráce je bezproblémová, vstřícná a profesionální.  

V současné době probíhají kurzy on-line výukou.  Dle zpětné vazby jsou s úrovní výuky a přístupem českých i zahraničních lektorů spokojeni  i naši zaměstnanci a  vyhovuje jim výuka v našich prostorách.

Věříme, že naše spolupráce bude dál probíhat v tomto duchu i v následujících letech.

Dětské kurzy

“Dobrý den paní Bártová, chtěla jsem Vám a Vašim kolegům moc poděkovat za pěkný příměstský tábor. Petřík byl na něm moc spokojený a já jako rodič velice oceňuji náplň tábora. Způsob, jakým jste se dětem věnovali a i přes nepřízeň počasí našli zábavný program.

Nikdy nám nechyběly informace o organizaci tábora. Kéž by se podle vás mohli učit organizátoři jiných příměstských táborů. Ještě jednou děkuji a pokud to bude termínově možné, rádi Petříka příští rok na tábor přihlásíme. S pozdravem, Miromila Hanzlíková”

 

 

Překlady a tlumočení

Firma zpracovala zakázku výborně, jsem velmi spokojen(a) Michaela Žemličková

 

Firma zpracovala zakázku výborně, ve velmi krátké době a jednání zaměstnanců firmy bylo na vysoké úrovni. Olga Stoličková, personalista BBH Tsuchiya s.r.o.

 

“S firmou Gaudeo spolupracuji více jak 5 let. Překládají pro nás jak vysoce odborné texty z angličtiny do jazyka českého a slovenského, tak dokumenty se soudní doložkou. Jejich práce i přístup ke klientovi je velice profesionální. V případě potřeby sami spolupracují s korektorem či zahraničním zadavatelem. Jsou schopni vyhovět jakékoli individuální žádosti (překlad z Maďarštiny, expresní termín, grafická úprava, tisk dokumentů a jejich vazba).   Šárka Kristová, manažer kvality Elekta Services s.r.o.